Dům salve - hlavní stránka
Kurzy a cvičení - Dům Salve - www.dumsalve.cz

Doplňkový prodej

Pro vaši domácí péči jsme vybrali několik námi vyzkoušených produktů, které vám můžeme s čistým svědomím doporučit. Zakoupit je můžete za zvýhodněné ceny i u nás na recepci.

KOSMETIKA

Batavan Celuline

Krásná svěží pokožka bez celulitidy a podkožního tuku, která oslní svou hebkostí a mladistvým vzhledem. To je Batavan celuline. Více na www.batavan.cz.

Batavan Body

Jemná péče a relaxace pro vaše tělo. Více na www.batavan.cz.

Batavan Foot care

Řada, která pečuje o vaše nohy a obuv. Více na www.batavan.cz.


PRODUKTY FIRMY ROSENPHARMA

Česká společnost působící na trhu 20 let. Specializuje se na doplňky stravy, kolageny, deromokosmetika, potraviny a nápoje. www.rosenpharma.cz


RACIONÁLNÍ VÝŽIVA

Nabízíme sušené plody, sójové produkty, celozrnné sušenky, zeleninové a sýrové chipsy, luštěninové a obilné pomazánky, proteinové tyčinky a nejrůznější čaje. Dbáme na výběr kvalitních produktů od českých firem. Rádi vám poradíme, které produkty racionální výživy, případně doplňky stravy, jsou pro vás nejvhodnější.


SPORTOVNÍ POMŮCKY

Velké míče, over-bally, posilovací gumy, činky, rehabilitační pomůcky

Náš tip: Zapište se na naše lekce cvičení na bosu, velkých míčích, na rehabilitační cvičení s over-bally a další.


Kompresivní leginy Deona Medshort

Deona Medshort jsou elastické kompresivní bandáže pro hubnutí a prevenci proti celulitidě a obezitě. Můžete je s výhodou používat při veškerých pohybových aktivitách, kdy se doporučuje udržovat kůži a svaly v optimálním napětí a teplotě. K dodání jsou v různých velikostech v provedení s 19% podílem bavlny, v černé nebo tělové barvě nebo z mikrovlákna v jednotné černé barvě. Vyzkoušejte si u nás nejvhodnější velikost. Více na www.deonamedi.cz.

Akceptujeme tyto poukázky a slevové karty:

SODEXO Flexi Pass SODEXO Dárkový Pass SODEXO Relax Pass SODEXO Fokus Pass UNIŠEK UNIŠEK+ Benefit Multisport